Аргонова зварка JASIC TIG-200P AC DC (E20101)
Новинка!!! Jasic tig 200р ac/dc E20101 ― це легкий - 9 кг, зварювальний апарат основним призначенням якого є зварка неплавким електродом в середовищі інертних газів (ручна аргонодуговая зварювання TIG-AC DC) алюмінію, нержавійки, титану та інших металів і сплавів, а також є режим ММА.

Інвертор зварювальний Jasic TIG-200P AC DC ― це відмінний професійний зварювальний інвертор для аргонової зварки, що володіє широким діапазоном можливостей, що дозволяє зварювати будь-які металеві матеріали, починаючи від кольорових металів включаючи алюміній, закінчуючи чорними і нержавіючими сталями.



Аргонова зварка JASIC TIG-200P AC DC може зварювати на постійному (DC) і змінному (АС) струмі, для перемикання режимів на лицьовій панелі встановлений тумблер. При зварюванні на постійному струмі можливе також використання імпульсного режиму, для якого задається базовий струм, частота і шпаруватість імпульсу зварювального струму.

При сварке на переменном токе аргоновая сварка JASIC TIG-200P AC DC позволяет изменять баланс полярности. При любом режиме работы аппарата возможно изменение длительности времени подачи газа перед началом сварки, длительности времени подачи газа после окончания сварки, а также длительности спада тока при окончании сварки и тумблер переключения количества тактов горелки (2Т/4Т). Аппарат может быть использован для сварки на постоянном токе, как на прямой, так и на обратной полярности, а также в режиме ручной дуговой сварки с возможностью изменения мощности (форсажа) дуги.
В режимі ТІГ забезпечує:
- Плавне регулювання часу наростання струму на початку зварювання (плавне регулювання початкового струму зварювання у всьому діапазоні дозволяє вибрати якнайкращий режим підпалу дуги в залежності від виду виконуваних робіт);
- Легкий - 9 кг
- Регулювання частоти змінного струму 20-250 Гц
- Плавне регулювання струму зварювання;
- Плавне регулювання часу спаду струму в кінці зварювання;
- Плавне регулювання подачі газу після зварювання;
- Можливість роботи в режимах «довгі шви» (4-х тактний режим) і «короткі шви» (2-х тактний режим);
- Регулювання оптимального співвідношення очищає і проплавляются здатності дуги в режимі ТІГ-AC. При зварці в режимі ТІГ на змінному струмі регулювання балансу впливає на проплавлення і очисний ефект;
- Плавне регулювання частоти, величини імпульсу і величини паузи зварювального струму в пульсуючому режимі зварювання.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність (W) | 6 кВА |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Номінальний зварювальний струм | 200 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Виробник | Jasic |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга холостого ходу | 56 В |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вага | 9 кг |
| Мінімальний зварювальний струм | 5 А |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 217 мм |
| Довжина | 502 мм |
| Висота | 381 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ПВ% при 200А | 25% |
- Ціна: 31 500 ₴











