Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Welding Dragon MIG 200 MTM зварювальний напівавтомат»
Welding Dragon MIG 200 MTM
Welding Dragon MIG-200 MTM – зварювальний напівавтомат інверторного типу, призначений для напівавтоматичного зварювання виробів з низьковуглецевої та нержавіючої сталі дротом 0,6 0,8 0,9 1,0 мм
Режими зварювання:
- напівавтоматичний
- аргонодуговий
- ручний дуговий
Однією з переваг роботи апарату – наявність у ньому синергетичного керування. Це означає, що у пам’ять обладнання внесені режими зварювання з встановленими значеннями. Необхідно лише обрати діаметр дроту та виставити значення струму. Інші налаштування в синергетичному режимі апарат підбирає самостійно серед попередньо встановлених.
Режим активний для роботи зі зварювальним дротом діаметром 0.6, 0.8, 0.9 і 1.0 мм. Синергетичне керування економить час на налаштуванні та допомагає початківцям правильно скерувати зварювальний процес.
У випадку ручного введення налаштувань, в апараті передбачено 10 комірок пам’яті, в які можна записати власні налаштування.
Для напівавтоматичного зварювання доступні два варіанти: з дротом суцільного перетину в середовищі захисного газу або з порошковим самозахисним дротом. Механізм подавання дроту розташований в одному корпусі з джерелом, розрахований на роботу з котушкою дроту вагою до 5 кг.
В режимі напівавтоматичного зварювання додатково є можливість власноруч налаштувати:
- індуктивність дуги для плавного процесу зварювання
- час відпалювання дроту наприкінці зварювання для полегшення подальшого підпалу дуги
З апаратом MIG-200 MTM доступне виконання аргонодугового зварювання в двох режимах: звичайне та з імпульсом. Високочастотний осцилятор, що вбудований в інвертор, забезпечує безконтактний підпал дуги. Тому відсутня потреба в пальнику з вентилем.
Для ручного дугового зварювання передбачено налаштування струму гарячого старту та струму форсажу дуги. Також вбудована функція захисту від уражень електричним струмом (V.R.D.).
Доступні наступні режими роботи обладнання:
- двотактний (2Т)
- чотиритактний (4Т)
- точковий (SPOT)
Управління зварювальним процесом, підбір потрібних налаштувань та активування додаткових функцій відбувається через панель керування.
Режими роботи, вид зварювання, діаметр дроту для синергетичного керування обираються за допомогою кнопок, які розташовані по периметру панелі.
Детальні параметри напівавтоматичного та аргонодугового зварювання налаштовуються за допомогою циклограми. За допомогою обертання ручки обирається потрібний параметр, а через натискання встановлюється необхідне значення.
Welding Dragon MIG-200 MTM працює від однофазної мережі живлення 220 В.
Комплектація:
- апарат Welding Dragon MIG-200 MTM
- пальник типу MB-15, 3 м
- пальник типу WP-26, 4 м
- клема маси з кабелем, 3 м
- електродотримач із кабелем, 3м
- інструкція з експлуатації
Зварюйте з радістю!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Спіка |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 200 А |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Номінальна споживана потужність | 7.4 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Тривалість навантаження | 40 % |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 11.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 375 мм |
- Ціна: 22 990 ₴









